به نام خدا

سلام دوستان:

امشب  به بررسی نظریات شما می پردازیم و از شما در مورد برخی مطالب تقاضای همکاری می کنیم :

قبل از هر چیز ذکر چند نکته را در مورد این صفحه برای شما ضروری می دانم:

1-  پایه گذاری وب لاگ دیزباد حدود 8 ماه قبل انجام گرفت که هدف اصلی آن ایجاد ارتباط بین اهالی دیزباد در سراسر وب بود. طبق آمار گرفته شده در طی این 8 ماه حدود 38 نفر از گوشه و کنار دنیا از این صفحه دیدن کرده اند. که حدود هشتاد درصد آنها از اهالی دیزباد بوده اند، تقاضای ما از  دوستان عزیز این است که پیام هایی که برای همدیگر در قسمت نظریات دیگران می نویسید کاملا سنجیده و درست باشد، البته امکان سانسور پیام های نادرست وجود دارد ولی ما حدالمکان از این کار خودداری می کنیم. درضمن به شما توصیه می شود که پیام خود را در جدیدترین تاریخ صفحه بنویسید.

2-  صفحه دیزباد در سراسر وب قابل دسترسی می باشد، شما می توانید با نوشتن لغت dizbad در کادر جستجوی گوگل، یاهو و هر جستجو گر دیگری آدرس آن را پیدا نموده و به صفحه به روز شده دسترسی پیدا کنید. خواهش ما از همه شما دیزبادی ها  این است که آدرس سایت و طریقه دستیابی آن را به همه دوستانتان در هر کجای دنیا بدهید. تا بیننده بیشتری از این صفحه دیدن کند.

3-  مهمترین نکته جمع آوری مطلب، موضوع، عکس و غیره برای محتوا بخشیدن به این صفحه است، توجه داشته باشد که هرگز نمی توان به تنهایی این صفحه را اداره نمود، ما از همه شما دوستان تقاضا می کنیم که مطالب خودتان از جمله عکسها، آدرس های اینترنتی مفید، اطلاعیه ها، لطیفه و هر موضوع مربوط به دیزباد را برای ما ارسال کنید تا به نام خودتان در این وب لاگ به نمایش بگذاریم. عکسها و مطالب خود را به آدرسhasan_mir56@hotmail.com ارسال نماييد:

 

پاسخ به پيامهای شما:

 

مهدی و فلورای عزیز:

ورود شما را به وب لاگ دیزباد خوش آمد می گویم،

و اما در مورد اینکه نامه ارسالی را نتوانستید بخوانید در صورتی که مراحل زیر را انجام دهید احتمالا نوشته نامه به صورت صحیح به دست شما خواهد رسید.

بر روی مرورگر وب خود منوی view را انتخاب کنید و گزینه Encoding و سپس از قسمت more گزینه Unicode(UTF-8) را کلیک کنید احتمالا فایل به صورت صحیح قابل خواندن خواهد شد. با امید همکاری های بیشتر با شما.

 

با تشکر از کریم ، وهاب ، رحیم ، هما ، سعید ، مهری ، عادل، الکترو صنعت دیزباد ، دنیا ، یخچال نفتی ،کوفی عنان و جناب بوش و شارون ،لینچان و همه دوستانی که برای ما پیغام گذاشته اند.

 

ضمنا به وب سایتی که مهدی معرفی کرده سری بزنید:  WWW.LOFTV.FR

 

با آرزوی موفقیت برای همه شما دوستان.

پاییز دیزباد