به نام خدا

سلام دوستان عزیز

سخن از وطن، آبادانی وطن و وطن پرستی شد، وطن ما کجاست ،چطور می توانیم آن را آباد کنیم، و وطن پرستی چیه؟خیلی ها وطن و وطن پرستی رو پوچ می دونند. به قول یکی از دوستان: کسی که خاک وطن را حفظ می کند، لیاقت آن را دارد که خاک وطن او را حفظ کند! البته به نظر خیلی ها پیشرفت کردن فقط از راه مهاجرت و ترک وطن حاصل می شه. و خیلی از چهره های موفق تاریخ این مساله رو ثابت کردند، و این مطلب رو هم همه شما شنیدید،که به جستجوی علم بروید حتی اگر در چین باشد. اما واقعا به نظر شما همه اینها دلیلی برای دوست نداشتن وطن و فراموش کردن اون هست؟ وطن جاییه که ما در اون بزرگ شدیم خاطرات تلخ و شیرین زندگی مون در آنجا بوده و همین محکم ترین دلیل برای دوست داشتن وطن است.

به قول دوست عزیزمان مهدی، دیزباد که همان وطن ماست تنها یک بهانه است برای همدلی و همبستگی، ما می تونیم در هرکجای دنیا باشیم ولی وطنمون رو هم از یاد نبریم برای آباد کردن اون سعی کنیم. حداقل با راهنمایی و کمک سایر دوستان.

حال به نظر شما وطن پرست واقعی کیه؟

 

دوست عزیزمان خانم نرگس:

 

از طرف همه دیزبادی ها از شما و لطف شما نسبت به دیزباد سپاسگذارم، پاسخ شما در مورد دیزباد و وضعیت جوانان در دیزباد را به سایر دوستان در قسمت نظریات دیگران می سپارم.

 

ماندانا و امین عزیز:

ورود شما را به دیزباد خوش آمد می گویم و امیدوارم همچنان بیننده این صفحه باشید و با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری کنید.

 

با تشکر از همه شما دوستان. تا شب یلدا خداحافظ. Hasanm2003@yahoo.com