سلام دوستان عزیز:

از شما قول گرفته بودم که برای این صفحه مطلب و سوژه بفرستید، ولی متاسفانه هنوز هیچ مطلبی به آدرس ایمیل من ارسال نگردیده است! این را برای این نوشتم که اگر مطلبی و یا جمع بندی از نظریات شما می نویسم به عنوان اظهار نظر شخصی برداشت نشود!

تشکر از شما:

سیروس عزیز:

با تشکر از مطالب و نکته سنجی هایی که برای همه دوستانمان به صورت بسیار جذاب نوشته بودی، امیدوارم که مطالبت همچنان ادامه داشته باشد مهمتر از همه با حروف فارسی نوشته شود، که این هم با مخروط! سازمان ملل کاملا مطابقت داشته و فارسی را پاس خواهد داشت.

ماندانای عزیز:

مطلب زیبای شما، روحیه ای دو چندان به ما برای ادامه کار داده است.

مهدی عزیز:

پیشنهاد شما برای اقدام عملی آبادانی دیزباد شاید آرزوی همه ما دیزبادیها باشد ولی همانطور که همه ما می دونیم بدون برنامه ریزی و ایجاد اعتماد بین افراد اقدام به این کار نتیجه ای جز شکست و هدر رفتن سرمایه ها در برنخواهد داشت.

در ضمن هیچکدام از نامه هایی که نوشته بودی متاسفانه به دست من نرسیده است.

در مورد کتاب آقای فریدون، متاسفانه هنوز به این کتاب دسترسی پیدا نکرده ام.

دوست عزیز امیرخان کبیر:

ورود شما را به دیزباد خوش آمد می گویم، در مورد اینکه نوشته بودی لینک های صفحه کم است، باید بگویم مشکل ما کمبود لینک نیست بلکه کمبود مطلب است، چرا که یک دست صدا ندارد!

با تشکر از دوستان عزیزمان کریم، شیرعلی، و علی !!!!، وهاب و ...

و اما علی جان اگه آفتابی نشی، فکر می کنم خیلی بهتر باشه!

سایتهای پیشنهادی شما:

معرفی از طرف سیروس برای دوستانی که به فیزیک و فلسفه فیزیک علاقه مند هستند:

Does the god play the dice?

معرفی از طرف مهدی برای دوستانی که دوست دارند آهنگهای ایرانی را گوش بدهند:

www.irantaraneh.com

با تشکر از همه شما دوستان.

 

ضد ویروس بلاستر برای دوستانی که از دست آن به تنگ آمده اند click here برای ویندوز XP.

اگر فارسی ساز ویندوز XP شما فعال نیست با انجام مراحل زیر می توانید آن را فعال کنید:

در قسمت control panel گزینه Regional and language option را انتخاب کنید و سپس زبانه languages را انتخاب کنید، اگر گزینه install files for complex script … نصب نشده است با انتخاب آن و قرار دادن سی دی ویندوزXP می توانید زبان فارسی (عربی) را برای ویندوز نصب کنید(راه اندازی مجدد کامپیوتر). و سپس در قسمت regional option فارسی را انتخاب کنید، حالا کی برد شما فارسی و انگلیسی خواهد شد.

در مورد ویندوزهای انگلیسی 9X و ME فارسی ساز در همین صفحه قرار دارد که شما می توانید آن را download و نصب کنید: البته باید IE شما حداقل ver 5 یا بالاتر باشد.

در ضمن در هفته های آینده جمع بندی نظرات و پاسخ به نظرات و نامه های شما در لینک پاسخ به نامه های شما قرار خواهد گرفت که امیدوارم به این قسمت برای مطالعه مراجعه کنید. لینک در سمت چپ صفحه قرار دارد.