نقد یکی از دوستان که از سایت دیزبادو به آدرس سایت فرستاده شده را برای شما می نویسم، چرا که سایت دیزباد متعلق به همه ماست و همه ما خواستار پیشرفت و بهره برداری مفید از آن هستیم:

..... من به دوستانم سایت دیزباد را معرفی کردم ، البته خیلی از آنها دیزبادی نیستند، خیلی از اونها علاقه داشتند در مورد دیزباد بدونند، از اونها بعد از مدتی پرسیدم سایت چطور بود؟ گفتند که چیز مهمی برای خواندن نداشت و مثل خیلی از سایتهای ایرانی دیگه! مبتذل بود و پیش پا افتاده. این موضوع من رو خیلی ناراحت کرد، پرسیدم چرا نظراتتون رو اونجا ننوشتین، گفتن آنقدر برای ما کشش نداشت که بنویسیم !! ....

دوستان عزیز به نظر من ما از موضوع اصلی که معرفی دیزباد و محیط اونه دور شدیم ، البته این بدین معنا نیست که احساسات روزمره زندگی رو که خودش بیانگر تفکرات و فرهنگمونه ننویسیم ، نوشته های ما خود بیانگر دیدگاههای ماست، امیدوارم علاوه بر این که احساسات و صحبتهای روزمره خودتون رو بیان می کنید ، نیم نگاهی هم به معرفی دیزباد در هر زمینه ای داشته باشید تا خوانندگان صفحه به ما برچسب مبتذل و پیش پا افتاده نزنند.

با سپاس از همه شما دوستان  

و اما موضوع هفته قبل

 

صحبت از جایزه بود و عشق،

عشق آتش نهفته در زیر خاکستره، ممکنه هیچکس اون رو نبینه و همچنان در زیر خاکستر باقی بمونه و خاموش بشه، ممکنه باد شدیدی به اون بزنه و همه جا رو به آتش بکشه و شاید هم کسی اون رو ببینه و با گذاشتن چند تا هیزم از اون برای خودش گرما بسازه.(البته اگه نیازی به گرما داشته باشه!)

و اما قرار بود هر هفته یک موضوع برای سایت انتخاب کنیم و راجع به آن صحبت کنیم، ولی چون فقط چند شب دیگه تا شب یلدا نمونده و پیشنهاد دوست عزیزمان سیروس همین شب یلدا به عنوان سوژه است ما به همه شما پیشنهاد می کنیم که در مورد شب یلدا بنویسید.

 عکس ارسالی از طرف مهدی