سلام دوستان عزیز:<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

از شما قول گرفته بودم که برای این صفحه مطلب و سوژه بفرستید، ولی متاسفانه هنوز هیچ مطلبی به آدرس ایمیل من ارسال نگردیده است! این را برای این نوشتم که اگر مطلبی و یا جمع بندی از نظریات شما می نویسم به عنوان اظهار نظر شخصی برداشت نشود!

تشکر از شما:

سیروس عزیز:

با تشکر از مطالب و نکته سنجی هایی که برای همه دوستانمان به صورت بسیار جذاب نوشته بودی، امیدوارم که مطالبت همچنان ادامه داشته باشد مهمتر از همه با حروف فارسی نوشته شود، که این هم با مخروط! سازمان ملل کاملا مطابقت داشته و فارسی را پاس خواهد داشت.

ماندانای عزیز:

مطلب زیبای شما، روحیه ای دو چندان به ما برای ادامه کار داده است.

مهدی عزیز:

پیشنهاد شما برای اقدام عملی آبادانی دیزباد شاید آرزوی همه ما دیزبادیها باشد ولی همانطور که همه ما می دونیم بدون برنامه ریزی و ایجاد اعتماد بین افراد اقدام به این کار نتیجه ای جز شکست و هدر رفتن سرمایه ها در برنخواهد داشت.

در ضمن هیچکدام از نامه هایی که نوشته بودی متاسفانه به دست من نرسیده است.

در مورد کتاب آقای فریدون، متاسفانه هنوز به این کتاب دسترسی پیدا نکرده ام.

دوست عزیز امیرخان کبیر:

ورود شما را به دیزباد خوش آمد می گویم، در مورد اینکه نوشته بودی لینک های صفحه کم است، باید بگویم مشکل ما کمبود لینک نیست بلکه کمبود مطلب است، چرا که یک دست صدا ندارد!

با تشکر از دوستان عزیزمان کریم، شیرعلی، و علی !!!!، وهاب و ...

و اما علی جان اگه آفتابی نشی، فکر می کنم خیلی بهتر باشه!

سایتهای پیشنهادی شما:

معرفی از طرف سیروس برای دوستانی که به فیزیک و فلسفه فیزیک علاقه مند هستند:

Does the god play the dice?

معرفی از طرف مهدی برای دوستانی که دوست دارند آهنگهای ایرانی را گوش بدهند:

www.irantaraneh.com

با تشکر از همه شما دوستان.

 

ضد ویروس بلاستر برای دوستانی که از دست آن به تنگ آمده اند click here برای ویندوز XP.

اگر فارسی ساز ویندوز XP شما فعال نیست با انجام مراحل زیر می توانید آن را فعال کنید:

در قسمت control panel گزینه Regional and language option را انتخاب کنید و سپس زبانه languages را انتخاب کنید، اگر گزینه install files for complex script … نصب نشده است با انتخاب آن و قرار دادن سی دی ویندوزXP می توانید زبان فارسی (عربی) را برای ویندوز نصب کنید(راه اندازی مجدد کامپیوتر). و سپس در قسمت regional option فارسی را انتخاب کنید، حالا کی برد شما فارسی و انگلیسی خواهد شد.

در مورد ویندوزهای انگلیسی 9X و ME فارسی ساز در همین صفحه قرار دارد که شما می توانید آن را download و نصب کنید: البته باید IE شما حداقل ver 5 یا بالاتر باشد.

در ضمن در هفته های آینده جمع بندی نظرات و پاسخ به نظرات و نامه های شما در لینک پاسخ به نامه های شما قرار خواهد گرفت که امیدوارم به این قسمت برای مطالعه مراجعه کنید. لینک در سمت چپ صفحه قرار دارد.

 

 

/ 17 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

سلام مجدد ... جوک را نمی شود نوشت ولذت آن اين است که گفته شود ولی چون امکان آن نيست من می نويسم شما هم بعد از اين بنويسيد.......... دستگاه دروغ سنج کشف شد و برای تست آن ۳ نفر را انتخاب کردند يک اصفهانی . يک رشتی . و يک ترک .... اصفهانی گفت : ما اصفهانی ها آدمهايی دست و دل بازی هستيم. بلافاصله دستگاه شروع کرد به بوق زدن ... رشتی گفت : ما رشتی ها آدمهايی غیرتی هستيم. بلافاصله دستگاه شروع کرد به بوق زدن ... ترکه گفت : ما ترک ها آدمهايی. بلافاصله دستگاه شروع کرد به بوق زدن ...... لطفا کمی بخنديد.. (-: تا بعد.... چاو

كريم

سلام به همه بچه ها ديزبادي امريكا كانادا اروپا وايران اميدوارم در هر كجاي دنيا هستيد قلبتان براي ديزباد بزند.ليلا خانم غيبت شما خيلي طولاني بود

Cyrus

IMP: vaqt nis farsi benevisam YEK NAFAR BA ID: offline...xyahoo.com varedechatetan mishavad ke ba shoma chat konad ...-badesh hichi computer mire satle khak-rube....movazeb....dafs

حسن

سلام دوستان پیشنهاد می کنم اگه می خواهید بیشتر همدیگر رو بشناسید، آدرس پروفایل یاهو را در قسمتURL تایپ کنید

حسن

خاصیت داره!(دیدم همه دو تا پیام نوشتن من هم دو تا نوشتم!)

Cyrus

روز همگی بخير...(من هيحٍگاه از واژهً «سلام» استفاده نميکنم حالا که همه از من بدآموزی ياد ميگيرن!!) مهدی حِون، من و بی دقتی؟ من!، و بی دقتی!! هر پيامو حٍندين بار ميخونم...حضرت حسن آقا (ص) که دير به دير به سرو روی سايت دستی ميکشه.... نکنه ويروسه بهت زد، گفتمت مواظب اون ويروس باش!! ما (من و آقا مهدی)، حرفمون ناتموم ميمونه، دوتا پيام ميديم...توحٍرا؟ شايدم عاشق شدی،ميگی بروز کردنم شد کار! برين پی کارتون!! بهر حال يه وخ ميبينی اين سايتو هک کردن.... و ما از همين يک پاراگراف هم مونديم و بايد بريم صماغ اصلاحات رو بمکيم!!! (اميدوارم مشکل فنی زود رفع بشه.) و اما بريم سراغ آقا مهدی!! ....حالا حِلو تماشاحٍيها منو دس ميندازی؟(معاون من که عمدا اين کارو نکردم!)،خيلی متشکر از تبريکت...تولد تو هم مبارک... صد سال به سالهای دههً صد. تکرار ميکنم:تا افزودن دوستی ديگر..... دافس. ....حسن حِون، وازم يادم رف ای-ميلمو تو اون قسمت وارد کنم... باشه بار ديگه!! می بخشی ها ـ بای.

leila

سلام به همه آقا سيروس منم فهميدم که تولدتونه. پس تولدتون مبارک. علی عمه فاطي سلام.ببخشيد که غيبتم طولانی شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! راستی آقا سیروس من آدرس ایمیلتون رو نداشتم ببخشید که اینجا براتون پیام گذاشتم. به حسن آقای گل (کاوه) کریم آذر علی و امیر هم سلام میکنم. ممنم..................دافس

مهدی

چطوريد ؟... من هم ديگه سلام نمی کنم ... شايد تاثير مثبت داشته باشد... ليلا خانم فکر کنم یادتون رفت به من هم سلام کنید ...( بابا ما هم دل داریم ) .... و اما علی عمه فاطی کی است ؟؟ این اسم من را یاد هزاران خاطره انداخت !! من هم علی عمه فاطی داشتم... حیف !!!!!... راستی ليلا خانم از دوستانت سوال کن ببين کسی از ( چاو ) من خوشش نیامده .. من همچنان منتظرم .... و اما سيروس برايت به آدرس خونه ات کادوی تولدت را ۵ روز پیش فرستادم نمی دانم رسيده يا نه ؟ خبر بده .... و اما نمی دونم کسی جوک من را خواند یا نه ؟ چون نه صدای تحسين شنيدم نه صدای تحقير !!!!... ( يک سرگرمی خوب ) بيايد هر هفته راجع به يک موضوع حرف زيبای بزنيم .. مثلا این هفته قشنگترین و زیباترین در کوتاهترین جمله از عشق بگويم ... هر کی موافق است دستشو بالا کنه ... اگه مخالف هم بوديد بگيد که من هم ننويسم ......... چاو

مهدی

چطوريد ؟... عشق نگاهی از گوشه چشم است ....... چاو

مادر عروس

سیروس جان بهتره آدرس ایمیل تو بنویسی!!!!!!!!!!!!!!!