به نام خدا<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

سلام دوستان:

امشب  به بررسی نظریات شما می پردازیم و از شما در مورد برخی مطالب تقاضای همکاری می کنیم :

قبل از هر چیز ذکر چند نکته را در مورد این صفحه برای شما ضروری می دانم:

1-  پایه گذاری وب لاگ دیزباد حدود 8 ماه قبل انجام گرفت که هدف اصلی آن ایجاد ارتباط بین اهالی دیزباد در سراسر وب بود. طبق آمار گرفته شده در طی این 8 ماه حدود 38 نفر از گوشه و کنار دنیا از این صفحه دیدن کرده اند. که حدود هشتاد درصد آنها از اهالی دیزباد بوده اند، تقاضای ما از  دوستان عزیز این است که پیام هایی که برای همدیگر در قسمت نظریات دیگران می نویسید کاملا سنجیده و درست باشد، البته امکان سانسور پیام های نادرست وجود دارد ولی ما حدالمکان از این کار خودداری می کنیم. درضمن به شما توصیه می شود که پیام خود را در جدیدترین تاریخ صفحه بنویسید.

2-  صفحه دیزباد در سراسر وب قابل دسترسی می باشد، شما می توانید با نوشتن لغت dizbad در کادر جستجوی گوگل، یاهو و هر جستجو گر دیگری آدرس آن را پیدا نموده و به صفحه به روز شده دسترسی پیدا کنید. خواهش ما از همه شما دیزبادی ها  این است که آدرس سایت و طریقه دستیابی آن را به همه دوستانتان در هر کجای دنیا بدهید. تا بیننده بیشتری از این صفحه دیدن کند.

3-  مهمترین نکته جمع آوری مطلب، موضوع، عکس و غیره برای محتوا بخشیدن به این صفحه است، توجه داشته باشد که هرگز نمی توان به تنهایی این صفحه را اداره نمود، ما از همه شما دوستان تقاضا می کنیم که مطالب خودتان از جمله عکسها، آدرس های اینترنتی مفید، اطلاعیه ها، لطیفه و هر موضوع مربوط به دیزباد را برای ما ارسال کنید تا به نام خودتان در این وب لاگ به نمایش بگذاریم. عکسها و مطالب خود را به آدرسhasan_mir56@hotmail.com

 ارسال نماييد:

 

پاسخ به پيامهای شما:

 

مهدی و فلورای عزیز:

ورود شما را به وب لاگ دیزباد خوش آمد می گویم،

و اما در مورد اینکه نامه ارسالی را نتوانستید بخوانید در صورتی که مراحل زیر را انجام دهید احتمالا نوشته نامه به صورت صحیح به دست شما خواهد رسید.

بر روی مرورگر وب خود منوی view را انتخاب کنید و گزینه Encoding و سپس از قسمت more گزینه Unicode(UTF-8) را کلیک کنید احتمالا فایل به صورت صحیح قابل خواندن خواهد شد. با امید همکاری های بیشتر با شما.

 

با تشکر از کریم ، وهاب ، رحیم ، هما ، سعید ، مهری ، عادل، الکترو صنعت دیزباد ، دنیا ، یخچال نفتی ،کوفی عنان و جناب بوش و شارون ،لینچان و همه دوستانی که برای ما پیغام گذاشته اند.

 

ضمنا به وب سایتی که مهدی معرفی کرده سری بزنید:  WWW.LOFTV.FR

 

با آرزوی موفقیت برای همه شما دوستان.

پاییز دیزباد

 

 

 

/ 12 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسن

سلام مهدی جان - اميدوارم حالت خوب باشه - لطفا بعد از اينکه تمام مراحل ذکر شده را انجام دادی کليدrefresh را هم کلیک کن ، البته باید IE‌ شما حداقل۵ با بالا باشه که از فونت فارسی حمایت کنه ، و اما در مورد اینکه گفته بودی چرا این همه پیغام دیگران وجود داره ، پیغامهای داخل صفحه هر کدام مربوط به همان روزی است که آن صفحه نوشته شده است، به شما توصیه می کنم که همیشه پیغامتون رو درجدیدترین تاریخ صفحه بنویسید، به فلورا و همه دوستان سلام ما را برسان، موفق باشی.

کریم

مهدی سلام درست است مورد محمود شما است همگی را سلام برسان به فلور هم بگو چشم بگير که به ادرس خودتان امد.

مهدی ( فرانسه )

با سلام و حال و احوال حسن اگه امکان دارد کتاب آقای فريدون (بی بی زینب) و همچنین کتاب شعر محمد میرشاهی(ممد کارمند) و بقیه دوستان که من نمی شناسم را به طور کامل در سايت قرار بدهيد . اونها هم به حقیقت يکی از آثار ديزباد هستند. متشکرم هم از تو و هم از آقای فريدون و هم از آقای محمد میرشاهی و تمامی دوستان قربان همگی مهدی

بنگى

با عرژ شلام خدمت تمام دوشتان به نژر من يه كم دودشو بيشتر كنيد

nemigam

hasan joon mishe ye aks az khodet bezari kheyli khater khat shodam

narjes

باسلام براي شما وهمه ديزبادی هاي عزيز ارزوی موفقيت دارم.تا به حال اسم دیزباد را نشنيده بودم.واقعا قدر وطن زيبای خود را بايد بدانيم .ميدانيد چرا ژاپن ژاپن شد.بدليل تلاش خستگی ناپذير/کار دسته جمعی /نظم.و... ما هم میتوانیم.دوست عزيز وضعيت جوانان در ديزباد چگونه است؟

مهدی ( فرانسه )

درود و سلام بر همه خوانندهگان بخصوص نرگس (narjes)...... من هم يک خواننده هستم. از نامه شما خيلي خوشحال شدم و به خودم اجازه دادم که چند خطی بنویسم و از شما تشکر کنم ( البته با اجازه حسن ) ............... دوست عزیز ديزباد يک بهانه است . هدف با هم بودن و متحد بودن است.و بايد بگويم ديزباد مال همه است مال شما هم است .و شما هم برای آبادی ديزباد و کل ايران ميتوانيد به ما کمک کنید......دوست عزيز در دیزباد فعلاً جوانانی زندگی نمیکند. جوانان ديزباد در همه جای دنيا هستند ولی قبله اشان ديزباد است...... بقیه صحبتهارا به دوستان واگذار میکنم.......اميدوارم هميشه بيننده اين سايت باشيد. به اميد ديدار.

مهدی ( فرانسه )

حسن ... ۱) نامه و عکس مبين رسيد متشکرم ما هم عکس فرستاديم .... ۲) دایی حسینت هنوز آدرس ایمیل ندارد .... ۳) موارد و راه پناهندگی را هم فرستادم به آدرس ايميلت.... ....تا بعد... ...........کريم عکس امير و علی رسيد ممنون . چيزی اگه از اینحا لازم داری حتماَ بگی .. فدات فلورا ... به آذر هم سلام زياد برسان. خداحافظ

كريم

نرجس خانم از لطفت نسبت به ديزباد ممنونم با ما در تماس باش

سعید

ديزباد که آب او چو قند است و شکر گويا که خبر دهد ز آب کوثر سلام به همولايتی های عزيز. من هم بالاخره آمدم. ممنونم از تمامی تلاش هايتان. شعر مذکور را مادربزرگم هميشه می خواند البته به علاوه شعرهای زيبای ديگر. تقديم به همه کسانی که قلبشان در هر کجای دنيا برای ديزباد می تپد.