به نام خدا<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

سلام دوستان عزیز

سخن از وطن، آبادانی وطن و وطن پرستی شد، وطن ما کجاست ،چطور می توانیم آن را آباد کنیم، و وطن پرستی چیه؟خیلی ها وطن و وطن پرستی رو پوچ می دونند. به قول یکی از دوستان: کسی که خاک وطن را حفظ می کند، لیاقت آن را دارد که خاک وطن او را حفظ کند! البته به نظر خیلی ها پیشرفت کردن فقط از راه مهاجرت و ترک وطن حاصل می شه. و خیلی از چهره های موفق تاریخ این مساله رو ثابت کردند، و این مطلب رو هم همه شما شنیدید،که به جستجوی علم بروید حتی اگر در چین باشد. اما واقعا به نظر شما همه اینها دلیلی برای دوست نداشتن وطن و فراموش کردن اون هست؟ وطن جاییه که ما در اون بزرگ شدیم خاطرات تلخ و شیرین زندگی مون در آنجا بوده و همین محکم ترین دلیل برای دوست داشتن وطن است.

به قول دوست عزیزمان مهدی، دیزباد که همان وطن ماست تنها یک بهانه است برای همدلی و همبستگی، ما می تونیم در هرکجای دنیا باشیم ولی وطنمون رو هم از یاد نبریم برای آباد کردن اون سعی کنیم. حداقل با راهنمایی و کمک سایر دوستان.

حال به نظر شما وطن پرست واقعی کیه؟

 

دوست عزیزمان خانم نرگس:

 

از طرف همه دیزبادی ها از شما و لطف شما نسبت به دیزباد سپاسگذارم، پاسخ شما در مورد دیزباد و وضعیت جوانان در دیزباد را به سایر دوستان در قسمت نظریات دیگران می سپارم.

 

ماندانا و امین عزیز:

ورود شما را به دیزباد خوش آمد می گویم و امیدوارم همچنان بیننده این صفحه باشید و با نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری کنید.

 

با تشکر از همه شما دوستان. تا شب یلدا خداحافظ. Hasanm2003@yahoo.com

 

/ 26 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Cyrus

شب و روز دوستان بخير.... من اينحا اينقدر به زبان لاتين نوشتم و از همه بدتر که پيشنهادهايم٫ همگي«ايراد» برداشت شده که ديگه اسمم بد در رفته! حالا محبورم هم به خط زيبای فارسی بنويسم ؛ هم پيشنهادامو غلااف کنم! حٍند تا نظر هم ميحُواستم بدم ولی باشه تا بعد که آبا از آسياب بيفته! اينحِا اينقدر موضوع بحث رو عوض کردند که يادم رف حٍی ميخواستم بگم! سخته که حرفتو يادت بره ؛ پيشنهادتو قايم کنی و به درودی و بدرودی بسنده کنی! تا کسی بيدار نشده بياد سراغم، به همه شب بخير ميگم.... تا بعد.... دافس.

sherali

hello

Cyrus

دوستان هرکحِا هستيد روز خوش ؛ دست همگی را از دور ميفشارم.... صحبت آبادی و آبادانی بود که ميخواستم بگم شرط اول آبادی، آب، ولی شرط نخست بِايداری آبادانی، هميت گروهی است.... يعنی همگامی و توافق همگان برای برداشتن يک مشکل از سر راه.... يکی از عکسهای اينحِا نمودار همين مطلب است.... اما بايد به ادامه آن انديشيد؛ همانگونه که خرابه های مدرسه بيانگر واقعيت ديگريست. بايد همه طناب را به يک حٍهت بکشند تا سنگ حٍابحٍا شود ، منظورم روشن است.... ديوارهای کهنه شکافند تا بر هر بٍی کهنه برايد عمارتی. تا فرستی ديگر....دافس.

Cyrus

اين حضرت حسن(آقا)،آنقدر بٍيامهای ما را برد و آورد و بقيه رو بٍيام بٍيحٍ کرد که خودشم گيحِ شد! حسن حِان ( از دست ما همه ) خسته نباشی!!

اميرخان كبير

سلام حسن آقاي گل و حال شما چطوريايه ، خوبي پسر آقا عجب چيزه تميزي در آوردي ، خيلي خوبه فقط بايد لينكهايش رو بيشتر و پر بار تر كنيم . به اميد موفقيت براي تو گل پسره ديزبادي كج لهجه

علي boksel

ba salam be hameye barobache dizbad va bekhosos hasan aghaye gol bacheha man emroz dizbad bodam hodode yek metr barf barideh bod mo barfara bondakhtom baadesh yak shegam tot bokhardom baadesh amayom be khanaye karim bye bye .

vahab

boksel jan sai kon kamtar bebinamet

مهدی

با سلام و درود به دوستان و طلب کمک و یاری ..... چون من ( و فکر می کنم سيروس ) يک مشگل مشترک داريم و اُن هم اینکه در کیبورد( = صفحه کلید ) کامپيوترمان این حروف نیست ....((( پ ـ چ ـ ج )))....و نوشتن کمی دشوار است . .. این طور نیست سيروس ؟؟.....منتظره راهنمایی شما عزیزان هستیم..تابعد.. سيروس فکر می کنم من و تو

Cyrus

روز خوش مهديحان(+.)! حرفتو ناتموم گذاشتی... من به حای(+.)! تو ادامه ميدم! (دنبالهً صحبت مهدی آقا).....با هميم اما دلامون حيلی(+.)! دوره!!...... مهدی حون(+.)! حرفاتو نصفه نذار!..... همين!....دافس.

Hasan

دوستان متاسفانه به علت مشکلات فنی موفق به update کردن سايت نشدم