دوستان، با خيام هفته خوبی در پيش داشته باشيد.

در چند شماره

۱- منتظر عکسهای تازه از سوژه های تازه باشيد.

۲-در مقابل،چشم داشت ما اين است که نقد و پيشنهادهای خود را دريغ نکنيد... و اگر فکر می کنيد که می توانيد موضوعی را مطرح کنيد که همگام با هم پيرامون آن گفتگو کنيم، درنگ نکنيد.

۳-(نکته مهم) شايد اين تنها وب لاگی باشد که (برعکس بقيه)صفحه اصلی آن کوتاه و اصل مطلب در قسمت پيامها قرار دارد، پس چشم داشتی که از برخی از خوانندگان(نويسندگان) داريم، اينه که پيامهاتون جهت مند باشه، و خواندن آن برای ديگران ملال آور و خسته کننده نباشه و از گذاردن پيامهای بسيار شخصی و بی هدف خودداری گردد، چرا که خوانندگان شما بيشتر از کسانی هستند که می شناسيد، پس اين فرصت اندک را که می توان آزادانه سخن گفت، بيش از اين غنيمت بشماريم....

۴- گرچه هفته گذشته آمار پيامهای دوستان، اين باور رو تقويت می کرد که روی حرف خيام نمی شه نظری داد!!  ولی اينو می گذاريم به حساب اينکه خيلی از دوستان ثابتمون دسترسی آسان به اينترنت نداشتند....! به همين دليل بازهم با خيام اومديم سراغ صفحه جديد!

۵- و اما خيام چه می گويد:

اجرام که ساکنان اين ايوانند      اسباب تردد خردمندانند

هان تا سر رشته گم نکنی    کانان که مدبرند سرگردانند

يک دانشمند اختر شناس هم اين چنين می گويد که کسی که به کيهان نگاه کند ديگر به زمين نگاه نمی کند. (حدس بزنيد اين مطلب از قول کی نوشته شده).

چند مطلب که در هفته های آينده در قسمت پاسخ به نامه ها قرار می گيره !!!!
يوسف عزيز نامه رسيد، بيشتر با ديزباد در تماس باشيد.

ماندانای عزيز، به صفحه مورد نظر شما دسترسی پيدا نکردم..!

/ 160 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فلورا

يادم رفته بود کامپيوتر را خاموش کنم تا بعد سلووو

فلورا

سلام سيروس جان سرتو بکش کنار پسر ،من اومدم ،هميشه که نوبت پسر خاله نميشه،يه وقتي هم براي نوه دائيت هست.سلوو.....

فلورا

آياميدانستي که وزن کل موريانه های جهان ده برابر وزن کل انسانها است؟

فلورا

ایا ميدانستي که نسل انسان روز به روز باهوش تر ميشود، مثلا يک انسان معمولي صد سال پيش ، در عصر امروز ما يک انسان عقب افتاده فرض ميشود؟

فلورا

آيا ميدانستي که چشم شترمرغ بزرگتر از مغزش است ؟؟؟

Cyrus

اينم برا خود روز سن-ولانتن دو نقته:(تحِسم کنيد!) توی مزرعه، يک «گاو» با دامن خيلی شيک و کلاه وايکينگها (کلاخوده شاخدار!)، بٍلاکاردی رو دستش گرفته که روش نوشته:« عشق بورزيد و به بيفتک و کتلت... فک نکنيد!!! + آرم صلح طلبان» ... ... صاحب مزرعه، ساتور بدست (با ت ی دو نقته) داره به سمتش ميره و با خودش ميگه:« بالاخره حِنون گاوی به مزرعه ی منم رسيد!!» ... ...(نقل از روزنامه کبکی.)

Cyrus

فلورا حِون روز خوش... آقا مهدی بهتر شده؟ نگرانم... اما بهت اختار کنم(!!!) که من آقا مهدی نيستم که سرشو زير آب کردی و هيشکی به دادش نرسيد!!! يه مو از سرم کم بشه ۱۰۰نفر به خونخاهی(!) ميريزن و سايتو به ۳ شماره «هک» ميکنن!!! که بٍادرميونيه منم فايده نداشته باشه... در ضمن مهديحِون، اکيبٍ نحِات در راهه... مقاومت کن... حٍن نفرم از سازمانای حقوق بشر ميان کمکت... ولی مهدی حِون، از قرار معلوم، هديه از فاصله نزديک بوده و شکستگی حِمحِمه داری ها؟ به همون حقوق بشر گزارش بده تا اضافه حقوق هم بهت بدن... هممون خيلی هواتو داريم... دافس.

فلورا

فکر کنم به عنوان آخرين پيام اين هفته بايد از حسن عزيزم براي گذاشتن عکسم نهايت تشکر را کنم.واز اينکه اين افتخار نصيب من هم شدبه خودم ميبالم.مرسي عزيزم به اميد پر بار شدن سايت نهايت سعيم را خواهم کرد.....

یوسف

ما که هر چی برای حسن پیغام می گذاریم جواب نمی ده. حتماً شنیدید که میگن حضرت محمد همش به کوه حرا صدا می زد که به سراغش بیاید، کوه حرا گوش نکرد که نکرد و به سراغ حضرت محمد نرفت. حضرت محمد خسته شد و به کوه حرا گفت حالا که تو به سراغم نمیایی، می میام به سراغت. حالا این شده جریان ما با حسن. یوسف لندن

یوسف

ببخشيد بجای (می ميام به سراغت) =بخوانيد (من ميام به سراغت.) اگر نمی بخشین میگین یعنی شما هیچوقت اشتباه نمکنین؟؟ يوسف